У Чернігові за ініціативою «Нашого краю» у закладах освіти оновлять спортивні і дитячі майданчики

31.01.18sesiya sichen 2018 - У Чернігові за ініціативою «Нашого краю» у закладах освіти оновлять спортивні і дитячі майданчики

Чернігівська міська рада схвалила Програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків закладів освіти міста на 2018-2020 роки, проект якої ініціювала фракція «Наш край». Про це повідомив депутат міської ради від “Нашого краю” Богдан Ткаченко.

За його словами, вже цього року дитячі та спортивні майданчики відновлять у двох школах (№28, 29) та трьох дитячих садках (№1, 4, 22) Чернігова. Програма має фінансування 12 млн грн на три роки, на 2018 рік передбачено кошти у сумі 3 млн грн.

“Основна мета програми полягає у забезпеченні дітей міста Чернігова дитячими ігровими та спортивними майданчиками задля їхнього активного відпочинку, фізичного та соціального розвитку”, -зазначив він.

Під час обговорення програми  Богдан Ткаченко зазначив, що детально вивчав питання, і потреба в оновленні спортивних та дитячих майданчиків є практично в усіх школах та дитсадках Чернігова.

“Я вніс пропозицію збільшити кошторис програми до 21 млн грн на 2018-2020 роки та, відповідно, розширити перелік закладів, де оновлять майданчики. За час дії програми планується відновлення майданчиків тільки у шести школах та десяти дитсадках. Таке фінансування недостатнє та неефективне, адже не будуть досягнуті цілі і завдання програми”, – пояснив Богдан Ткаченко необхідність збільшення бюджетних коштів на цю програму.

Він розповів, що його пропозицію колеги з інших фракцій не підтримали.

«За» проголосували тільки 13 депутатів. Натомість, міськрада затвердила поправку до рішення – у разі перевиконання міського бюджету, виділити додаткові кошти на розробку проектів типових спортивних і дитячих майданчиків для закладів освіти”, -додав він.

Керівник фракції «Наш край» Олександр Соколов запевнив, що «Наш край» і надалі підтримуватиме рішення, спрямовані на розвиток спорту та поліпшення умов для навчання і відпочинку дітей.