У Чернігові за ініціативою «Нашого краю» виділено 200 тис. грн для громадських організацій

26.10.17

У Чернігові за ініціативою «Нашого краю» виділено 200 тис. грн для громадських організацій обласного центру, які отримують фінансову допомогу із міського бюджету. Відповідне питання порушив під час засідання координаційної ради депутат від «Нашого краю» Віктор Бистров.

Його пропозицію підтримали інші колеги та включили до порядку денного сесії питання «Про внесення змін до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2017 рік». За внесеними змінами, допомогу на оплату комунальних послуг із міського бюджету отримують 9 організацій, які опікуються дітьми із особливими потребами, ветеранами, безпритульними, на суму 200 тис. грн.

«Влада у черговий раз виділила 12 млн грн на фонтани, але про громадські організації і те, що у них не вистачає до кінця року на оплату комунальних послуг, ніхто не думає», – прокоментував Віктор Бистров.

Водночас депутат міськради від «Нашого краю» під час засідання сесії міськради ініціював у рішенні про продаж об’єктів комунальної власності по вул. Мазепи, 114 зробити уточнення, що сума продажу не може бути нижчою за 3 млн грн. Адже під час продажу земельних ділянок є вимоги щодо їхньої вартості – не нижче визначеної суми. Пропозицію Віктора Бистрова підтримали депутати Чернігівської міської ради.

Також Віктор Бистров, спілкуючись із журналістами, акцентував увагу на порушенні процедурних питань, адже, приміром, роботи з будівництва сходів до театру уже виконані, але гроші у сумі 1,6 млн грн виділено тільки цієї сесії.

«На жаль, ніхто не дослуховується до зауважень. Співпраці влади, депутатського корпусу і громадськості не відбувається», – констатував депутат Чернігівської міської ради.