У Чернігові за ініціативою депутата від «Нашого краю» будують стадіон

14.09.17

У Чернігові за ініціативою депутата Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Богдана Ткаченка будується стадіон для ігор з дворового футболу. Спортивне поле розташоване у спальному мікрорайоні міста – на вул. Льотній.

За словами Богдана Ткаченка, зараз у Чернігові міська влада приділяє недастатньо уваги на розвиток спортивної інфраструктури міста.

«Ми хотіли, щоб таких майданчиків у місті було більше, будь-якого формату, не обов’язково дворовий футбол, можливо й міні-футбол. Якщо ми хочемо бачити наше місто серед футбольних міст України, ми повинні докласти всіх зусиль та забезпечити можливість грати на хороших полях», – наголосив депутат, який є президентом Асоціації дворового футболу у Чернігові.

За зверненням Богдана Ткаченка, міська рада виділила на стадіон 2 млн грн. Будівництво стадіону триває другий рік і зараз підходить до завершення.

Богдан Ткаченко наголосив, що і надалі звертатиметься з ініціативами будівництва стадіонів та спортивних майданчиків у різних мікрорайонах Чернігова.