У Чернігові у будинках ОСББ за кошти бюджету ремонтуватимуть ліфти

04.12.17

В обласному центрі Чернігівщини у будинках ОСББ за кошти міського бюджету ремонтуватимуть ліфти, здійснюватимуть асфальтування прибудинкових територій та видалятимуть аварійні дерева. Зміни до Комплексної цільової програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки запропонував депутат Чернігівської міськради від “Нашого краю” Сергій Вакуленко і відповідне рішення схвалено під час сесії 30 листопада.

За його словами, ці ініціативи озвучили під час зустрічей керівники ОСББ.

«Я вважаю такі вимоги доречними та необхідними, добре, що отримали підтримку інших депутатів та внесли зміни в програму. З наступного року мешканці ОСББ можуть отримати бюджетні кошти на ремонти ліфтів, асфальтування прибудинкових територій, видалення та обрізку дерев», – сказав Сергій Вакуленко.

Депутат міськради від «Нашого краю» пропонує всім керівникам ОСББ подати в управління ЖКГ інформацію про необхідні роботи з їхніх будинках з адресами, а копії документів передати представникам партії на електронну пошту nashkrayche@gmail.com чи на сторінку «Наш край» – Чернігівщина» у мережі Facebook (https://www.facebook.com/nashkray.chernihiv/), аби дійсно ці роботи були включені до графіків та виконані.

Загалом, Комплексна цільова програма розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки включає низку заходів щодо ремонту житлового фонду, реконструкції об’єктів транспортної інфраструктури, підтримку мереж зовнішнього освітлення, озеленення міста, ремонту та підтримки у робочому стані 23 фонтанів обласного центру Чернігівщини.

Бюджет програми перевищує 4 млрд грн. За роками розподілено витрати програми за рахунок коштів міського бюджету, хоча деталізація за об’єктами відсутня. Виконавцями програми є управління ЖКГ міськради та понад 10 комунальних підприємств цієї галузі, що працюють у Чернігові.