У Чернігові “Наш край” ініціював збільшити розмір матеріальної допомоги для онкохворих дітей

21.11.17

У Чернігові родини з дітьми, які мають онкологічні захворювання, отримуватимуть матеріальну допомогу з міського бюджету у значно більшому розмірі, ніж раніше. Внести зміни до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Чернігова запропонував депутат Чернігівської міськради від “Нашого краю” Володимир Коваленко.

Згідно з проектом рішення, розмір одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету Чернігова на лікування дітей з онкологічними захворюваннями встановлюється на рівні 10 тис. грн. За словами Володимира Коваленка, лікування онкозахворювань є дуже вартісним, а тому для багатьох родин, які борються за життя дітей, допомога від міста є важливою.

“Моє підприємство надавало допомогу людям з такими складними діагнозами. Також зверталися до міськради, але тоді надійшла відповідь, що сума допомоги обмежуються кількома тисячами гривень, тому виникла потреба збільшити суму матеріальної допомоги”, – розповів він.

Фракція “Наш край” розраховує на підтримку проекту рішення на сесії, що відбудеться 30 листопада. Після затвердження документу, допомогу чернігівці зможуть отримати з 1 січня 2018 року, надавши необхідний перелік документів до відділу звернень громадян.