У Чернігові представники «Нашого краю» вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15.02.17

15 лютого у Чернігові представники політичної партії «Наш край» взяли участь у заходах із нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учасниками заходу стали керівники області та міста, представники громадських організацій, ветерани Афганістану і локальних воєн, учасники АТО.

З нагоди заходу відбулися покладання квітів до меморіальних стел на честь загиблих земляків у АТО та церемонія покладання квітів і мітинг біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Кілька сотень присутніх чернігівців хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Поіменно було названо загиблих в Афганістані родом з Чернігівщини.

Голова Української Спілки ветеранів Афганістану, керівник фракції “Наш край” у Чернігівській міськраді Олександр Соколов у своєму виступі висловив сподівання щодо якнайшвидшого завершення бойвих дій на сході України.

«У 2014 році ми відзначали 25-річчя виведення військ з Афганістану і ніколи не думали, що у нашій країні буде війна. Ми сподіваємося, що у політиків вистачить мудрості завершити війну на сході України» – наголосив він.