У Чернігові «Наш край» заявляє про необхідність створення соціального таксі

13.03.18

У Чернігові сьогодні існує нагальна необхідність налагодження роботи служби соціального таксі для людей з інвалідністю. До такого висновку дійшли під час зустрічі депутат Чернігівської міської ради від політичної партії «Наш край» Сергій Вакуленко та батьки дітей-інвалідів, які постійно відвідують громадську організацію «Логос».

Сергій Вакуленко, який неодноразово підтримував громадську організацію, повідомив, що програма створення соціального таксі у Чернігові наразі розробляється.

«Cподіваюсь, що це питання матиме підтримку, як міської влади, так і депутатського корпусу, адже йдеться про актуальні потреби близько півтисячі чернігівців, світ яких нині обмежений стінами власних помешкань. Ці люди живуть серед нас, і важливо, щоб вони не відчували обмежень чи бар’єрів», – підкреслив Сергій Вакуленко.

За словами керівника організації “Логос” Надії Лозбень, два роки поспіль у Чернігові працювало соціальне таксі у рамках громадського бюджету, але цього року проект, на жаль, не отримав належної підтримки і вихованцям організації вкрай тяжко тричі на тиждень діставатися до «Логоса», де з ними проводять заняття педагоги.

“У такій ситуації перебувають й інші мешканці Чернігова, які через особливі потреби не можуть користуватися громадським транспортом. Батьки дітей-інвалідів підкреслюють необхідність налагодження постійної роботи соціального таксі. Також вони готові долучитися до розробки відповідної міської програми”, – зазначила Надія Лозбень.

Вона вручила символічну подяку від дітей і батьків за організацію поїздки у парк поблизу Остра наприкінці зими. Депутат міськради від партії «Наш край» пообіцяв підтримувати вихованців організації і в подальшому та сприяти навесні їхній поїздці у Менський зоопарк.

Нагадаємо, Благодійна організація батьків та дітей-інвалідів з дитинства «Логос» працює у Чернігові з 2003 року. Її постійно відвідують понад 30 людей з особливими потребами.