У Чернігові «Наш край» забезпечив зарплати вчителям і медпрацівникам

28.02.18

Фракція “Нашого краю” домоглася виділення з міського бюджету додаткових коштів у сумі 18 млн грн на фінансування надбавок за престижність праці педагогічним працівникам Чернігова у першому кварталі цього року. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації “Нашого краю”.

Крім того, під час сесії міськради виділено 40 млн грн з міського бюджету на зарплати медичним працівникам міста, йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що депутати «Нашого краю» підтримали звернення до керівництва області і КМУ щодо необхідності збільшення освітньої субвенції для навчальних закладів Чернігова. Зокрема, у зверненні до уряду зазначається, що для повної виплати заробітної плати вчителям зі збереженням 20% надбавки за престижність праці, освітня субвенція місту має становити  315,5 млн грн, а тому наразі не вистачає майже 49 млн грн.

«Чернігівська міська рада звертається з пропозицією щодо врахування інтересів педагогічних працівників та перегляду розрахованого розміру освітньої субвенції для міста Чернігова на 2018 рік», – наголошується у тексті звернення.

За словами депутата міської ради від політичної партії «Наш край» Віктора Бистрова, запропоновані «Нашим краєм» шляхи вирішення проблемного питання щодо виплати надбавок педагогам враховані.

«Депутати міськради за нашою ініціативою виділили додаткові кошти управлінню освіти, а також підтримали окремі звернення до керівництва області, а також уряду і профільного міністра щодо необхідності збільшення освітньої субвенції Чернігову», – прокоментував Віктор Бистров.

Як повідомлялося, 26 лютого фракція «Наш край» у Чернігівській міськраді оприлюднила звернення, в якому запропонувала шляхи вирішення проблемного питання із виплатою заробітних плат педагогам та медикам.