У Чернігові «Наш край» за диференційований підхід у вартості оренди комунального майна

20.10.16161020 черн - У Чернігові «Наш край» за диференційований підхід у вартості оренди комунального майна

Фракція «Нашого краю» у Чернігівській міськраді принципово не голосуватиме за загальне підвищення вартості оренди комунального майна в обласному центрі Чернігівщини, що пропонується на засіданні сесії міськради 27 жовтня. Як повідомив керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді Олександр Соколов, відповідна позиція визначена на засіданні фракції цього тижня.

«Депутати «Нашого краю» безперечно за підвищення орендної плати у тих приміщеннях, де є комерційне використання нерухомості – банки, аптеки тощо. Однак дуже зважено варто підходити у сферах освіти і медицини», – пояснив Соколов. Він переконаний, що не можна в усіх випадках сформувати загальну вартість 40 грн. за 1 м квадратний у Чернігові, адже цільове використання комунального майна – різне.

«Запровадивши однаковий підхід до всіх, ми, очевидно, отримаємо не зростання, а скорочення надходжень, бо орендарі у багатьох випадках просто припинять свою роботу. Необхідно, щоб рішення враховувало сферу діяльності, і на основі цього фонд комунального майна має формувати вартість оренди», – підкреслив депутат міської ради.