У Чернігові “Наш край” вивчає проблеми мікрорайону Шерстянка

25.06.183 2 - У Чернігові "Наш край" вивчає проблеми мікрорайону Шерстянка

У Чернігові депутат Новозаводської районної у місті ради від партії «Наш край» Олександр Стрішний провів зустріч із жителями мікрорайону «Шерстянка». За його словами, місцеві жителі висловили бачення подальшого розвитку одного з мікрорайонів обласного центру та назвали проблеми, що найчастіше їх турбують.

Олександр Стрішний уточнив, що найважливішими для мешканців «Шерстянки» є питання безпеки, тому люди нарікають на неякісне освітлення та відсутність поліцейських патрулів на вулицях. Не залишаються осторонь місцеві мешканці й необхідності облаштування парків і скверів не лише у центрі, а й на околицях міста.

Також говорять про потребу вирішення проблеми безпритульних тварин, які можуть загрожувати дітям. Зокрема, чернігівці вказують, що на будівництво притулку для тварин було виділено понад 10 млн грн бюджетних коштів, але його відкриття чомусь досі затягується.

Очікують жителі «Шерстянки» і будівництва дороги від вулиці Івана Мазепи до вулиці Текстильників. Проект обговорювався на громадських слуханнях, але наразі, згідно з поясненнями місцевої влади, відкладений через недостатність коштів.

«За результатами зустрічі ми з командою підготуємо низку звернень. Крім того, будемо контролювати виконання робіт щодо реконструкції підземного переходу до мікрорайону. Дуже важливо, аби всі роботи були проведені вчасно і якісно, а не доводилося перероблювати кілька разів, як у центрі», – підкреслив Олександр Стрішний.