У Чернігові  «Наш край» виступив проти утилізації сміття з інших міст

06.10.16

Чернігівська міська рада заборонила приймати сміття на полігон твердих побутових відходів з інших міст, реагуючи на пропозиції перевезення на сміттєзвалище у Чернігів сміття зі Львова. Відповідне рішення підтримали депутати міськради під час чергового засідання сесії.

Керівник фракцій «Наш край» у Чернігівській міськраді Олександр Соколов запропонував ввести мораторій на ввезення відходів узагалі з будь-яких інших територій, що виходять за межі міста. «Не треба збурювати населення міста Чернігова стосовно того, що навіть якась думка є, що можлива утилізація сміття з-за меж міста Чернігова – це неправильно», – наголосив Соколов.

За інформацією екологів, технічний стан полігону твердих побутових відходів м. Чернігова, що функціонує із 1961 року і мав бути закритий у 1997 році, виключає можливість додаткових обсягів розміщення сміття. На даний час площа під розміщення відходів на полігоні практично вичерпана, при цьому там щорічно розміщується більше 100 тис. тонн, загальний обсяг становить понад 5 млн тонн сміття.