У Чернігові «Наш край» виступає за зниження тарифів на газ, електроенергію і тепло

18.01.21
У Чернігові представники політичної партії «Наш край» виступають за зниження тарифів на газ, електроенергію та тепло. Як повідомив керівник фракції у Чернігівській міській раді Олександр Луценко, він подав відповідне звернення до міського голови щодо внесення до порядку денного чергової сесії міськради, що призначена на 28 січня, відповідний запит.
За словами Олександра Луценка, Чернігівська міськрада має розглянути та затвердити звернення до центральних органів влади щодо недопущення підвищення тарифів, адже це ще більше поглиблює економічну кризу та ставить громадян в умови на межі виживання.
Наприкінці 2020 – початку 2021 року прийнято низку владних рішень, що передбачають зростання вартості електроенергії, газу і тепла для населення.
Уряд скасував пільговий тариф на перші 100 кВт/год електроенергії, відтепер її вартість становить 1,68 грн за кВт/год, хоча раніше ми сплачували 0,90 грн. На 14% «Нафтогаз» підвищив ціну газу для побутових клієнтів у січні 2021 року (з 6,33 до 7,22 грн/куб.). У грудні минулого року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла рішення про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на 2021 рік для ліцензіатів з виробництва теплової енергії, що потенційно передбачає збільшення вартості тепла до 50%.
«У період пандемії держава має підтримувати громадян і підвищувати тарифи у цей час просто неприпустимо. Ми виступаємо категорично проти підвищення тарифів на газ, електроенергію і тепло», – наголосив Олександр Луценко.
Як повідомлялося, 13 січня Новгород-Сіверська міська рада схвалила звернення до центральних органів влади щодо недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Також вже схвалено відповідне звернення на сесії Сухополов’янської сільської ради. Звернення щодо скликання позачергових сесій задля схвалення рішень про недопущення зростання тарифів подано до Ніжинської, Прилуцької районної, Бобровицької, Носівської, Семенівської, Сновської, Корюківської, Городнянської міської, Талалаївської селищної, Мринської, Височанської, Комарівської сільської рад.
140489737 3437843869674448 7770941468742732259 o - У Чернігові «Наш край» виступає за зниження тарифів на газ, електроенергію і тепло