У Чернігові «Наш край» виступає проти зменшення зарплат учителям

11.05.18vchyteli zarplata - У Чернігові «Наш край» виступає проти зменшення зарплат учителям

У Чернігові «Наш край» виступає проти скорочення надбавок учителям «за престижність праці», виплата яких припинилася з квітня цього року. Про це повідомив депутат Чернігівської міської ради від “Нашого краю” Віктор Бистров.

За словами депутата, ця ситуація стала можливою через відсутність єдності вимог профспілкової організації освітян та різних політичних сил.

«У лютому із заявами про неприпустимість скасування надбавок учителям міських шкіл виступила фракція «Наш край», однак представники інших політичних сил, профспілкових організацій зайняли не активну, скоріше, вичікувальну позицію», – сказав він.

Віктор Бистров підкреслив, що звернення Чернігівської міської ради щодо розподілу додаткових коштів освітньої і медичної субвенцій залишилося без належної реакції.

«Зменшувати заробітні плати педагогам у середньому на близько 1000 грн щомісяця в умовах стрибків цін, зростання вартості комунальних тарифів є неприпустимим», – прокоментував депутат від «Нашого краю».

Він запевнив, що політична сила відстоюватиме належне фінансування бюджетних закладів, підтримуватиме їх працівників.

“Фракція вже розробила і подала до міської ради Програму розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти м. Чернігова на 2018 рік, що передбачає виділення бюджетних коштів для шкіл і дитсадків на оновлення меблів і обладнання”, -підсумував Віктор Бистров.