У Чернігові «Наш край» виступає проти ліквідації спеціалізованих шкіл

05.09.18887670 - У Чернігові «Наш край» виступає проти ліквідації спеціалізованих шкіл

Депутати фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді заявляють про незаконність ліквідації поділу класів по вивченню іноземних мов у спеціалізованих загальноосвітніх навчальних закладах. Про це заявив депутат міськради від «Нашого краю» Віктор Бистров.

За його словами, раніше існував поділ на групи з кількістю 8-10 учнів у спеціалізованих школах із вивченням іноземних мов. Цього року такий поділ скасовано, через що втрачається суть спеціалізації.

«Згідно з наказом Міносвіти, спеціалізація скасовується тільки для учнів перших класів. А в Чернігові управління освіти чомусь вирішило відмінити поділ на групи і в інших класах. Ми переконані, що така економія є дуже сумнівною та погіршить якість навчання у чернігівських ліцеях і гімназії, а в подальшому може призвести до їх ліквідації», – прокоментував Віктор Бистров.

Крім того, наголосив він, не виключено, що такі кроки призведуть у подальшому до погіршення результатів ЗНО і шансів чернігівців продовжити освіту в вищих навчальних закладах України.

«Наш край» у Чернігові відстоює якість освітніх послуг та вимагає чіткого дотримання законодавства», – підсумував Віктор Бистров.

Як повідомлялося раніше, цього року депутати фракції «Наш край» виступала за збереження виплат надбавок за престижність праці вчителям міста.