У Чернігові «Наш край» виступає проти дерибану земель регіонального ландшафтного парку «Ялівщина»

01.02.18

Фракція політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді не голосувала за зміну цільового призначення трьох земельних ділянок, розташованих в урочищі «Ялівщина». Про це повідомляє прес-служба Чернігівської організації “Нашого краю”.

У фракції зазначають, що проект рішення по суті передбачає дозвіл на будівництво у лісопарковій зоні людям з оточення міського голови. Йдеться про три земельні ділянки площею майже 0,5 га. Зважаючи на місце розташування землі, вона є «золотою».

З проханням не змінювати цільове призначення земель також звернувся департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, оскільки згадані земельні ділянки розташовані у рекреаційній зоні та зоні, що має історико-культурного значення.

У підсумку, проект рішення, що передбачало затвердження проектів відведення та зміни цільового призначення власних земельних ділянок, замість “для ведення особистого селянського господарства” – на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)”, був знятий з розгляду.

Як відомо, громадські активісти Чернігова відстоюють збереження регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», наголошують на необхідності визначення його меж та активізації роботи у напрямі впорядкування природної перлини Чернігова, захисті цієї території від забудови. Такі вимоги підтримують і депутати «Нашого краю».