У Чернігові «Наш край» вимагає зберегти надбавки вчителям за престижність праці у розмірі 20%

08.02.18

Зберегти надбавки вчителям за престижність праці у розмірі 20% вимагають депутати фракції “Наш край” у Чернігівській міськраді.  Відповідне відкрите звернення депутати “Нашого краю” направили міському голові.

Повідомляється, що до депутатів Чернігівської міської ради надійшли звернення від вчителів загальноосвітніх шкіл обласного центру зі скаргами на неправомірне скорочення надбавок за престижність праці.

“Так, упродовж тривалого часу, у тому числі у грудні минулого року, педагогічним працівникам міста Чернігова виплачувалися надбавки за престижність праці у розмірі 20%, а в січні цього року керівники навчальних закладів довели до підлеглих накази, згідно з якими ці надбавки вчителям зменшено до 5%”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що без будь-яких попереджень відбулося істотне погіршення умов оплати праці педагогічним працівникам міста, і це в умовах, коли міський бюджет значно зріс порівняно з попередніми роками.

«Цю ситуацію ми вважаємо неприпустимою в той час, коли на державному рівні постійно лунають заяви про підвищення заробітних плат вчителям», – наголошується у зверненні.

У документі підкреслюється, що неправомірно зменшувати надбавку тим педагогічним працівникам, яким вона виплачувалася у граничному розмірі 20%. про зміну істотних умов праці, зокрема розмірів оплати, працівники, серед яких педагогічні, мають бути повідомлені не пізніше, ніж за два місяці.

Фракція політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді звернулася з вимогами до міського голови надати обґрунтовану інформацію з відповідними розрахунками щодо виплат педагогічним працівника міста Чернігова у грудні 2017 року і січні 2018 року та не зменшувати надбавки педагогічним працівникам міста Чернігова (за необхідності віднайти можливості у міському бюджеті).