У Чернігові «Наш край» привітав ветеранів з Днем Перемоги

09.05.17

Депутати фракції «Наш край» у Чернігівській міській та районних у місті рад 9 травня стали учасниками масових заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що відбулися в обласному центрі Чернігівщини. Цього року, незважаючи на дощову прохолодну погоду, майже 3 тис. чернігівців та гостей міста взяли участь в урочистостях.

Зранку мітинг і церемонія покладання квітів пройшли у центрі Чернігова – у сквері імені Попудренка. Зі святом чернігівців привітали представники влади та громадськості. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни бійців і померлих після війни ветеранів, воїни Чернігівського гарнізону дали військовий салют. Потім учасники мітингу поклали квіти до братської могили бійців, які загинули у вересні 1943 року під час визволення міста від нацистів, і меморіальних стел на честь загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні.

На переконання голови фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді Олександра Соколова, сьогодні необхідно більше уваги приділяти ветеранам, дбати про належний соціальних захист, оскільки так ми виконаємо свій обов’язок перед поколінням людей, яким судилися надзвичайні випробування і вони гідно їх витримали.

“На жаль, зараз у Чернігові проживають тільки 326 учасників Другої світової війни. І дуже важливо повернути мир в Україну, адже тільки за таких умов можливий повноцінний суспільний розвиток та економічне піднесення”, -зазначив Олександр Соколов.

Також церемонія покладання квітів відбулася на Меморіалі Слави на Болдиній горі.