У Чернігові «Наш край» провів флешмоб на підтримку профілактичних щеплень

19.02.18

DSC 1400 300x199 - У Чернігові «Наш край» провів флешмоб на підтримку профілактичних щепленьУ Чернігові працівники обласної організації політичної партії «Наш край» провели флешмоб на підтримку профілактичних щеплень. Про це повідомив голова виконкому обласної організації “Нашого краю” Юрій Музика.

За його словами, учасники заходу ставили за мету привернути увагу громадськості до необхідності профілактичних щеплень, актуалізувати питання забезпеченості лікувальних закладів якісними вакцинами.

«Ми розуміємо, що протистояти небезпечним захворюванням успішно можна тільки тоді, коли є колективний імунітет. Тому представники партії «Наш край» власним прикладом продемонстрували необхідність робити профілактичні щеплення. Представники штабу щепилися проти дифтерії в одній із лікарень Чернігова», – зазаначив Юрій Музика.

Він наголосив, вакцини в лікувальних закладах міста наразі достатньо, щеплення роблять безкоштовно.

“Крім того, профілактикою небезпечних захворювань зайнялися і профільні установи, які започаткували флешмоб «Щеплення. Challenge». Переконаний, що нашу естафету приймуть представники інших партійних осередків, і впевнений, що жителі міста також мають задуматися про цінність власного здоров’я”, -підсумував  Юрій Музика. DSC 1392 300x199 - У Чернігові «Наш край» провів флешмоб на підтримку профілактичних щеплень

Як відомо, дифтерія – небезпечне інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом (за симптомами може бути схоже на ангіну). Дифтерія небезпечна тим, що без негайного введення сироватки летальність може досягати 50%. Захворіти можна у будь-якому віці. У дорослих дифтерія протікає важче. Тому вакцинація від дифтерії призначена не лише дітям, а і дорослим, особливо тим, хто постійно працює з великими групами людей.