У Чернігові «Наш край» пропонує оновити шкільні меблі та спортінвентар у закладах освіти

18.04.18

Оновити спортивний інвентар та шкільні меблі в закладах освіти через Програму розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти пропонують депутати від “Нашого краю”. Про це повідомив депутат Чернігівської міської ради від “Нашого краю” Віктор Бистров.

За його словами, до розробки документу депутати залучили представників освітянської галузі міста, також врахували побажання батьківських колективів.

“Розробка цієї програми зумовлена низкою причин. Шкільні меблі у закладах освіти Чернігова вже давно морально та фізично застаріли і зазвичай не відповідають віковим потребам учнів. Є потреба у придбанні меблів для нових приміщень. Крім того, спортивний інвентар й обладнання у закладах освіти роками не оновлювалися і на даний час не відповідають санітарно-технічним нормам”, – прокоментував Віктор Бистров.

Він уточнив, реформа децентралізації сьогодні дає можливість якісно змінювати умови навчання та виховання у чернігівських школах і дитсадках.

“Ми розробили і подали в управління освіти міськради проект програми. Сподіваємося, що працівники управління зроблять фахові висновки та доповнення, а потім винесуть на затвердження виконкому і депутатів міської ради. Представники інших фракцій нас підтримають», – сказав депутат від «Нашого краю».

На думку Віктора Бистрова, це й буде один із якісних кроків, спільний внесок міської влади, депутатського корпусу у розбудову Нової української школи.