У Чернігові «Наш край» підтримав комплексну програму «Здоров’я чернігівців»

23.08.18file 51ee7e5298085 - У Чернігові «Наш край» підтримав комплексну програму «Здоров’я чернігівців»

У Чернігові депутати «Нашого краю» підтримали схвалення комплексної програми «Здоров’я чернігівців». Відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міськради, повідомляє регіональна прес-служба партії.

Згідно з документом, програма спрямована на поліпшення демографічної ситуації, збереження і зміцнення здоров’я населення міста, підвищення ефективності медико-санітарної допомоги, поширення стандартів здорового способу життя та забезпечення доступу мешканців до якісних медичних послуг.

Серед важливих заходів програми названо придбання медичного обладнання для забезпечення лікувально-діагностичного процесу на сучасному рівні; забезпечення діяльності відокремлених лікарських амбулаторій у віддалених районах міста; створення електронного реєстру; організація та забезпечення оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; придбання обладнання, комп’ютерів та оргтехніки; оновлення санітарного транспорту.

Депутат від «Нашого краю», головний лікар міської дитячої лікарні №2 Ганна Якубова назвала цю програму важливою і необхідною. Але одночасно вона наголосила, що програма позбавлена конкретики і немає уточнень щодо її фінансування.