У Чернігові «Наш край» підтримав чемпіонат «Зимова іскра»

03.12.18

У Чернігові розпочався відкритий чемпіонат із футболу «Зимова іскра», до організації якого долучився «Наш край». Про це повідомив керівник регіонального відділення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Андрій Кужельний.

За його словами, чемпіонат проводиться у Чернігові уже шостий рік поспіль. Змагання традиційно організовують ФСТ «Україна» та футбольний клуб «Чернігів» за підтримки міської Федерації футболу. Футбольні матчі відбуваються на полі зі штучним покриттям стадіону «Чернігів».

«Назва змагань символічна, адже вони стартують на початку зими і тривають майже кінця лютого. Цього року у чемпіонаті беруть участь 24 команди з Чернігова й області», – розповів Андрій Кужельний.

Серед організаторі турніру – також депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край», голова міської Федерації футболу Віктор Бистров.

«Для нас важливо, щоб і надалі змагання проводилися, і до них було залучено більше людей, адже розвиток та популяризація спорту – це важливий внесок у підтримку здоров’я наших земляків», – зауважив він.