У Чернігові “Наш край” організував відпочинок у таборі для 60 дітей

16.06.17

За підтримки та організації “Нашого краю” у Чернігові 60 дітей протягом 2 тижнів відпочиватимуть у військово-патріотичному табору для дітей «Я – українець!». Про це повідомив депутат Новозаводської районної ради від «Нашого краю» Олександр Стрішний.

За його словами, упродовж двох тижнів діти матимуть змістовне дозвілля, спрямоване на військово-патріотичне виховання.

“60 дітей з Чернігова та області віком від 10 до 14 років матимуть активний відпочинок та змістовне дозвілля, спрямоване на військово-патріотичне виховання. «Наш край» зробив вагомий внесок в організацію табору, суттєву допомогу надали наші партнери – місцеві підприємства, громадські організації, управління ДСНС у Чернігівській області”, – зазначив Олександр Стрішний.

Учасники табору проживатимуть у військових наметах на базі Чернігівської обласної федерації веслування на байдарках і каное. З дітьми працюватимуть досвідчені і професійні вихователі, заплановані екскурсії, вивчення історії рідного краю.

Олександр Стрішний наголосив, у таборі діти пройдуть курс виживання в екстремальних умовах.

«Табір у такому форматі проводиться вперше на Чернігівщині. Там створені всі умови для того, аби діти навчалися самостійності, розуміли важливість здорового способу життя і занять спортом», – наголосив Олександр Стрішний.

Організаторами військово-патріотичного табору виступили фізкультурно-спортивні товариства «Україна», «Спартак», «Динамо», громадська організація «Північні вовки», управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради.