У Чернігові «Наш край» організував поїздку для дітей у зоопарк

19.07.184 1 - У Чернігові «Наш край» організував поїздку для дітей у зоопарк

У Чернігові «Наш край» допоміг організувати поїздку до Менського зоопарку для дітей, які відпочивають у військово-патріотичному таборі «Я – українець».

Відвідати єдиний зоопарк в Україні, що розташований у райцентрі, допоміг депутат Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Володимир Коваленко, забезпечивши транспортом. У Мені усім дітям вручили солодкі подарунки від районної організації ПП «Наш край». Керівник місцевого партійного осередку Володимир Булавко підкреслив, що завжди охоче підтримує дітей.

За словами організатора табору, депутата Новозаводської районної ради від «Нашого краю» Олександра Стрішного, діти залишилися задоволені поїздкою й отримали чимало яскравих вражень від «знайомства» із різними тваринами і птахами. Тим паче, що колекція зоологічного парку поповнилася новонародженими дитинчатами різних видів тварин.

Як повідомлялося раніше, 16 червня поблизу Чернігова відкрився військово-патріотичний табір «Я – українець!». Зараз у таборі триває друга зміна, а 28 липня – розпочнеться третя. Діти мають активний відпочинок і змістовне дозвілля, спрямоване на військово-патріотичне виховання. Серед учасників табору – також діти з багатодітних родин та воїнів АТО. Усі юні чернігівці проживають у військових наметах і харчуються з польової кухні. З ними працюють досвідчені та професійні вихователі, заплановані екскурсії, вивчення історії рідного краю. Також учасники табору проходять курс виживання в екстремальних умовах.