У Чернігові “Наш край” організував благодійний бал

02.05.18

4 235x300 - У Чернігові “Наш край” організував  благодійний балМіський благодійний бал “Танці за мир”, учасниками якого стали військовослужбовці та учасники АТО відбувся у Чернігові. Про це повідомила одна з організаторів балу, депутат Чернігівської міської ради Наталія Хольченкова.

За її словами, організаторами благодійного заходу також виступили рада ветеранів АТО при міськраді за сприяння управління культури і туризму міськради.

«Міський благодійний бал пройшов на сцені Міського палацу культури. Свою творчість глядачам представили 8 танцювальних пар, які готувалися до балу два місяці», – повідомила Наталія Хольченкова.

Вона повідомила, що програму представили Чернігівські військовослужбовці й учасники АТО разом із студентами факультету фізичного виховання Національного університету “Чернігівський колегіум імені Т.Г.Шевченка”.

«Особливої урочистості балу надав виступ Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України», -додала Наталія Хольченкова.

Вона наголосила, усі кошти, отримані від продажу квитків, організатори передали на потреби учасників АТО.

“Організатори висловили сподівання, що благодійний бал стане для Чернігова традиційним, оскільки має важливе соціальне значення – сприяє психологічній реабілітації бійців через танець і мистецтво”, -зазначила Наталія Хольченкова.