У Чернігові «Наш край» не підтримує закриття дитячого садка

26.01.18

Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді не підтримує закриття дитячого садка №3 по вул. Музичній, 9 в обласному центрі. Відповідне рішення про закриття ДНЗ №3 шляхом ліквідації його як юридичної особи виноситься на сесію міськради 31 січня.

За словами депутата міськради від «Нашого краю» Віктора Бистрова, закриття навіть непрацюючого дитячого садка є нелогічним, адже у міста не так багато можливостей будувати нові дитячі садки.

«У 90-ті роки влада пішла шляхом закриття дитячих садків, але коли народжуваність зросла, то місць для дошкільнят в існуючих закладах не вистачає», – пояснив він.

Віктор Бистров також підкреслив, що пояснення про недостатність коштів для подальшого ремонту дошкільного навчального закладу №3 виглядають недоречними, адже бюджет розвитку Чернігова цього року сягає близько 700 млн грн.

«Я переконаний, що можна знайти не першочергові витрати в бюджеті і забезпечити роботу ще одного дитячого садка, щоб розвантажити інші», – наголосив депутат від «Нашого краю».

Він уточнив, що у будинках навколо дитсадка налічується понад 150 дітей дошкільного віку, але вони відвідують інші дитсадки, тоді як є можливість водити дитину в дитсадок біля дому.

«Якщо батьки знатимуть, що дитсадок сучасний, затишний, в ньому хороші умови, то водитимуть дітей», – підсумував Віктор Бистров.