У Чернігові «Наш край» наголошує на необхідності рівного доступу всіх депутатів до міського ТБ

29.11.17tv - У Чернігові «Наш край» наголошує на необхідності рівного доступу всіх депутатів до міського ТБ

Рівного доступу депутатів міськради як представників громади до ефіру міського телебачення вимагає фракція партії “Наш край” у Чернігові. Про це повідомляє прес-служба обласної організації “Нашого краю”.

Комунальне підприємство ТРА «Новий Чернігів» подало на розгляд міської ради Програму підтримки та розвитку комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради у період впровадження цифрового мовлення на 2018 – 2020 роки, що передбачає збільшення фінансування підприємства з міського бюджету, йдеться в повідомленні.

«Депутати «Нашого краю» підтримують розвиток комунальних підприємств Чернігова і міське телебачення, безперечно, потребує оновлення. Водночас, висвітлення діяльності депутатського корпусу Чернігівської міської ради має бути одним із важливих напрямів діяльності ТРА «Новий Чернігів. Такі підходи на міському телебаченні існували не один рік, але останнім часом з ефіру зникли більшість програм про діяльність депутатів міської ради», – зазначають у фракції.

У «Нашого краю» переконані, що громада має знати про діяльність своїх представників та міське телебачення має працювати для всіх чернігівців.

«Фракція «Нашого краю» у Чернігівській міськраді наголошує, що приймаючи нову програму підтримки ТРА «Новий Чернігів», доцільно передбачити рівні можливості доступу до ефіру для всіх депутатів міськради та створити умови для висвітлення своєї діяльності представниками різних політичних сил. Громада має знати про діяльність своїх обранців”, – підсумували у фракції.