У Чернігові міськрада розгляне дві програми, запропоновані «Нашим краєм»

23.05.18

На сесію Чернігівської міської ради, засідання якої відбудеться 31 травня, виносяться дві програми, запропоновані фракцією «Наш край». Про це повідомив керівник фракції Олександр Соколов.

За його словами, представники політичної сили розробили Програму боротьби з онкологічними захворюваннями у м. Чернігові на 2018-2021 роки та Програму розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти м. Чернігова на 2018 рік.

«Обидві програми опрацьовані профільними міськими управліннями і включені до порядку денного сесії міської ради», – зазначив Олександр Соколов.

Він наголосив, у програмі боротьби з онкозахворюваннями зроблено акцент на профілактику та вчасну діагностику хвороб, а програма розвитку матеріально-технічної бази освітніх закладів передбачає оновлення меблів та обладнання у дитячих садках і школах міста.

“Ці програми є важливими й актуальними для чернігівців. Сподіваюсь, що представники інших політичних сил підтримають запропоновані «Нашим краєм» документи”, -підсумував Олександр Соколов.