У Чернігові колектив, який очолює депутат від “Нашого краю”, встановив танцювальний рекорд

02.06.17

танціНаціональний танцювальний рекорд встановив у Чернігові колектив «Альянс», керівником якого є депутат Чернігівської міськради від «Нашого краю» Наталія Хольченкова.

За її словами, представники Національного реєстру рекордів України зафіксували рекорд «Наймасовіший танцювальний фрістайл», який виконали 510 учасників віком від 5 до 18 років. Усі вони є вихованцями зразкового колективу «Студія сучасного танцю «Альянс».

«Ми встановили танцювальний рекорд і в такий спосіб відзначили Міжнародний день захисту дітей та 18-річчя колективу», – поділилася Наталія Хольченкова.

Вона зазначила, що зараз різними напрямами сучасного танцю в «Альянсі» займаються півтисячі юних чернігівців. Загалом, колектив зробив вагомий внесок у розвиток танцювальної культури Чернігова та виховав уже не одне покоління талановитих танцюристів. Крім того, окремі напрями сучасного танцю, приміром, як брейк-данс, викладають тільки в «Альянсі».

«Цього року брейк-данс внесено до офіційного програми юнацьких Олімпійських ігор, тож будемо працювати і сподіватися, що в Чернігові колись з’являться чемпіони з цього виду танцювального спорту чи спортивного танцю», – підсумувала Наталія Хольченкова.