У Чернігові депутати й активісти «Нашого краю» запропонували свої проекти до бюджету участі

22.09.16

У Чернігові депутати та активісти «Нашого краю» подали до програми Бюджет участі 8 проектів, голосування за які триває до 30 вересня. Бюджет участі передбачає виділення частини коштів міського бюджету на проекти місцевих жителів.

Депутати Чернігівської міської ради Ганна Якубова та Вікторія Овчаренко запропонували проекти, що стосуються поліпшення освітнього і медичного закладів. Зокрема, йдеться про ремонт басейну у Чернігівській дитячій поліклініці №2 та реконструкцію фасаду гімназії №31. Також у деяких проектах пропонується впорядкувати прибудинкову територію, а також відновити занедбаний парк по вул. 1-ої Гвардійської Армії з улаштуванням там  доріжок з бруківки, встановлення енергозберігаючих світлодіодних світильників, встановлення лавок для відпочинку та встановлення декоративної огорожі.

Керівник благодійної організації «Логос» Надія Лозбень запропонувала продовжити і наступного року проект щодо діяльності служби соціального таксі. Торік її проект отримав підтримку чернігівців і був профінансований з міського бюджету. На її переконання, служба соціального таксі у Чернігові – це новий крок у створенні доступного і відкритого суспільства, одна із необхідних  соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями.