У Чернігові активісти «Нашого краю» готуються до виборів в ОТГ

19.06.17

1234 2 300x199 - У  Чернігові активісти «Нашого краю» готуються до виборів в ОТГСтворювати проекти соціальної дії та ефективно комунікувати з громадянами у контексті проведення виборів та у міжвиборчий період навчались активісти “Нашого краю” у Чернігові на тренінгу, організованого у рамках проекту “Школа партії”.

За словами представника “Нашого краю” Юрія Музики, такі заняття дозволяють налагодити комунікацію між партійними осередками різних районів та об’єднувати людей довкола спільної мети.

«Такі заняття дозволяють налагодити комунікацію між партійними осередками різних районів та об’єднати людей довкола спільної мети, мотивувати задля досягнення успіху. Основний висновок тренінгу: партія повинна працювати не тільки у період виборчої кампанії, а постійно. Акценти робляться на міжвиборчий період. Тільки у такому разі наша робота матиме значення для людей», – наголосив Юрій Музика.

Майбутні кандидати в депутати рад ОТГ під час практичних занять відпрацювали план соціальної дії, презентували напрацьовані проекти.

Учасники тренінгу високо оцінили отримані знання та висловили упевненість, що зможуть якісно використовувати їх у своїй діяльності.