У Чернігівській області відбулася акція з підтримки родин загиблих в Афганістані

19.02.19Ichnya 3 - У Чернігівській області відбулася акція з підтримки родин загиблих в Афганістані

На Чернігівщині з нагоди Дня учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ колишнього СРСР з Афганістану депутати й активісти партії «Наш край» відвідали родини загиблих. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Зазначається, що у Прилуцькому, Ічнянському, Носівському, Борзнянському та інших районах Чернігівщини представники «Нашого краю» відвідали та поспілкувалися з батьками військовослужбовців, які не повернулися з Афганістану.

Керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник наголосила, що дуже важливо берегти пам’ять про загиблих, шанувати їхні родини, адже не можливо забути історію, до якої причетні земляки.

«Скільки б років не минуло, а родини, які втратили батьків чи дітей потребують нашої уваги та підтримки», – зазначила вона.

15 лютого відзначається День учасників бойових дій на території інших держав, адже цього дня 1989 року було завершено виведення військ колишнього СРСР із території Афганістану. Війна, що тривала упродовж 1979-1989 років, завершилася. Під час військових дій загинули та зникли безвісти 117 уродженців Чернігівщини.