У Чернігівській області активісти “Нашого краю” проводять кампанію щодо недопущення зростання ціни на газ

03.08.18

IMG 783277458c93a9d0bdd90bc4ecc7789d V 225x300 - У Чернігівській області активісти "Нашого краю" проводять кампанію щодо недопущення зростання ціни на газПитання ймовірного підвищення урядом ціни на газ, що може відбутися найближчим часом, було основним під час зустрічі партійного активу “Нашого краю” Чернігівщини. Учасниками заходу стали представники майже всіх районів області, з ними спілкувався керівник виконкому Чернігівської обласної організації “Наш край” Юрій Музика.

Він переконаний, що від активності на місцях залежить успіх кампаніі проти підвищення ціни на газ.

Депутати та партійні активісти наголошують, що чергове подорожчання газу буде неприємним “сюрпризом” для багатьох родин, а також спричинить новий виток зростання цін на всі товари і послуги.

Занепокоєння це питання викликає і в жителів сіл та селищ, де ще не так давно газифікація була значною перевагою, а нині, через зростання цін, може стати непомірним тягарем.  Або місцевим жителям просто доведеться в умовах зими жити в неопалюваних будинках заради економії.

«Наш край» закликав українців не дозволити уряду підвищити ціну на газ й ініціював всеукраїнську кампанію. Нині кампанія триває в усіх регіонах країни, у тому числі і на Чернігівщині. В області вже зібрано майже 10 тис. підписів на підтримку ініціативи, яка не допустить підвищення цін на газ.

Представники районів Чернігівщини – учасники зустрічі партактиву – збиратимуть підписи у своїх населених пунктах, роз’яснюючи людям, що з використанням газу українського видобутку, можна не тільки зберегти існуючу ціну, а й навіть її зменшити.

Збір підписів відбувається в усіх регіонах України, а також у мережі Інтернет. Кожен може підтримати ініціативу і через «гарячу» лінію партії –   0 800 21 800 4.

Як відомо, згідно з аналізом проекту фінансового плану НАК «Нафтогаз України», проведеного в Міністерстві фінансів України, на українців чекає поетапне підвищення ціна на газ. За оцінками експертів, у 2018 році прогнозується зростання вартості газу для населення на рівні 18%.