У Борзні «Наш край» визначився з кандидатами у депутати міськради

26.11.18Znak Borzny pry vyizdi - У Борзні «Наш край» визначився з кандидатами у депутати міськради

У Борзні сьогодні відбулися збори районної партійної організації «Нашого краю». Учасники заходу розглянули основне питання – висунення кандидатів у депутати міської ради на виборах, що відбудуться 23 грудня. Йшлося також про кандидатуру керівника громади, якого на перших виборах підтримуватиме «Наш край».

За словами депутата Борзнянської міської ради від «Нашого краю» Анатолія Горбащенка, кандидатами до міськради партія висунула 26 жителів громади. Очолила список депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край», місцевий підприємець Лариса Осадчук.

«Серед кандидатів від партії – добре відомі у Борзні та селах громади люди: підприємці, робітники, лікарі, освітяни, представники інтелігенції, селян», – зазначив він.

Також учасники зборів схвалили рішення про підтримку на посаду Борзнянського міського голови Сергія Батрака, який нині працює першим заступником голови Ніжинської РДА. Однак значну частину своєї трудової біографії він присвятив Борзнянщині, має значний професійний і життєвий досвід, володіє необхідними якостями, щоб очолити новостворену громаду.

Як наголосив керівник виконкому обласного партійного осередку Юрій Музика, нині «Наш край» змінює політичну карту області та України, оскільки делегує до влади фахівців, людей справи.

«Представники «Нашого краю» – це люди, які  мають не лише активну громадянську позицію, значний життєвий та управлінський досвід, але й користуються заслуженим авторитетом земляків, є лідерами суспільної думки», – підкреслив він.