У Білозерську з’явилася партійна організація «Нашого краю»

28.04.16

З робочим візитом голова Донецької обласної організації ПП «Наш край» Сергій Третьяков і його заступник з організаційної роботи Олександр Клименко відвідали Білозерськ. Метою поїздки була зустріч з місцевим партійним активом і депутатами міської ради від «Нашого краю».
Відзначимо, що на минулих виборах білозерці підтримали партію «Наш край». Так, з 26 депутатів місцевої міськради 9 представляють дану політичну силу.
Як розповів Сергій Третьяков, на зустрічі обговорювалися кілька важливих питань. Головне з них стосувалося формування окремої територіальної громади. Сьогодні 15-тисячний Білозерськ є містом-супутником Добропілля. Незабаром, завдяки адміністративній реформі, ця ситуація кардинально зміниться.
Крім того, приділили увагу проблемі надання допомоги шахтарям – ветеранам праці та інвалідам. З цього приводу «Наш край» звернувся до народного депутата Олега Недава з проханням підготувати відповідний депутатський запит.
Хвилює мешканців Білозерська і недоступність невідкладної медичної допомоги. Машина «швидкої» добирається сюди Добропілля, що вимагає певного часу. «Наш край» пообіцяв сприяння у виправленні ситуації. «Ми будемо тримати питання на контролі», – сказав обласний партійний лідер.
Окремим пунктом програми значилися партійні збори «Нашого краю». Загальним голосуванням в Білозерську була створена окрема парторганізація. Її керівником одноголосно був обраний Олександр Разуменко.