У Батурині відбулось підсумкове засідання фракції «Наш край» Чернігівської облради

28.12.17

Депутати Чернігівської обласної ради від «Нашого краю» зібралися на підсумкове засідання фракції у Батурині. Про це повідомила керівник фракції, голова ради Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Ольга Чередник.

За її словами, під час зустрічі депутати проаналізували свою діяльність у 2017 році, визначилися із основними завданнями, над якими працюватимуть наступного року.

“Усі депутати «Нашого краю» мають підготувати та подати пропозиції щодо ремонту доріг у своїх округах, адже наступного року на ремонт доріг в області передбачається витратити понад 400 млн грн. Також йшлося про витрачання коштів депутатського фонду, який закладений в обласному бюджеті 2018 року. Насамперед, спрямування коштів збалансовано в усі райони та міста Чернігівщини”, -зазначила Ольга Чередник.

Вона повідомила, що депутати фракції схвалили рішення посилити діяльність в округах та бути більш активними щодо висвітлення своєї роботи, як у сесійній залі, так і в округах.

У підсумковому засіданні фракції взяли участь керівник виконкому обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика та член політради партійної облорганізації, депутат Чернігівської міської ради Віктор Бистров.