У Бахмачі «Наш край» обговорив актуальні питання життя місцевих громад

07.09.18trening 4 - У Бахмачі «Наш край» обговорив актуальні питання життя місцевих громад

У Бахмачі на Чернігівщині депутати районної, міської, селищної та сільських рад, активісти політичної партії «Наш край» покращили свою обізнаність щодо успішної партійної діяльності, ефективної взаємодії з виборцями. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Навчання у рамках проекту «Школа партії» за підтримки Національного демократичного інституту провів голова виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика, йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі понад 20 представників місцевих рад ознайомилися із особливостями налагодження контактів із виборцями, інформування про діяльність партії, роботи у міжвиборчий період, шляхами вирішення нагальних проблем життєдіяльності громад. Також йшлося про актуальні питання життєдіяльності громади. На сьогодні важливе значення для місцевих жителів має реформування поштових відділень із врахуванням думки громадян, повідомили в прес-службі.

На переконання учасників семінару, такі навчання для депутатів дуже важливі, адже допомагають зорієнтуватися у методах і формах своєї діяльності, можливостях вирішення різних проблемних питань, зазначили в прес-службі.