У 2017 році «Наш край» на Миколаївщині надав підтримку більше 100 школам і дитячим садкам області

02.11.17

Завдяки ініціативі та активній позиції депутатів Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» понад 100 навчальних закладів області отримали фінансову підтримку з обласного бюджету для посилення матеріально-технічної бази та проведення ремонтних робіт в школах і дитячих садках області.

Як відзначають в Миколаївській обласній парторганізації, головне завдання, яке стоїть перед командою «Нашого краю» в сфері освіти – це створення освіченого рідного краю, де для дітей будуть створені всі умови для отримання знань і належного виховання.

Одним з останніх проектів, які реалізували депутати – закупівля нових сучасних парт для шкіл Снігурівського району. Першою в цьому році стала Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. 50 нових парт було завезено в навчальний заклад. Тепер, за словами директора школи Оксани Андрієвської, практично всі класи оснащені новими партами.
Депутати від «Нашого краю» Олена Донченко і Юрій Кормишкін надали допомогу також в закупівлі парт для молодших класів Кобзарцовскої загальноосвітньої школи I-III ступенів, школярів Калинівського навчально-виховного комплексу та першокласників Суворовської школи.

«Я сам випускник сільської школи і не з чуток знаю, як би не старалися викладачі, а матеріальна база впливає на рівень освіти молоді. Для мене важливо, щоб наші діти навчалися в гідних умовах, і мали рівні можливості в здобутті освіти. У виборі парт ми робили ставку не тільки на користь якості, а й зручності і функціональності. Від цього залежить здоров’я молоді», – зазначив Юрій Кормишкін.