Топ-5 «подарунків» влади українцям на Новий рік

30.12.20photo 2020 12 30 09.49.52 - Топ-5 «подарунків» влади українцям на Новий рік

Підвищення тарифів на тепло для населення до 50%, підвищення тарифів на газ, скасування пільгового тарифу на електроенергію, скорочення видатків на освіту та недофінансування медицини – саме такі «подарунки» поклала влада українцям під ялинку. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Загалом, наголосив співголова партії, можна виділити ТОП-5 відверто антинародних рішень влади, які українці отримали перед Новим роком і наслідки яких ми всі пожинатимемо весь 2021-й рік.

«До 50% підвищено тарифи на виробництво тепла для населення на 2021-й рік. І все це на тлі того, що цього року тарифи на тепло підвищувались вже кілька разів, а доходи населення істотного зменшились через коронавірус та низку інших факторів. На 14% «Нафтогаз» підвищив ціну газу для побутових клієнтів у січні 2021 року (з 6,33 до 7,22 грн/куб.). За розрахунками експертів, з урахуванням доставки українці платитимуть із січня рекордні 10–11 грн за кубометр газу. Останнім рішенням з підвищення вартості енергоносіїв для людей стало скасування пільгового тарифу на перші 100 кВт електроенергії», – повідомив Олександр Мазурчак.

Але влада пішла далі, зазначив співголова партії «Наш край», та принизила медиків і освітян.

«На 66 млрд недофінансовано медицину у бюджеті на 2021 рік. Незважаючи на пандемію, у наступному році влада не збирається забезпечувати необхідні потреби медичної сфери, що може призвести до її колапсу. На 4 млрд грн скорочено видатки на освіту, що закладено у бюджеті на 2021-й рік. Натомість наближені до влади будують дороги, якими їздитимуть лише олігархи у розкішних машинах, бо в українців з таким бюджетом не буде коштів навіть на звичайний квиток на транспорт», – переконаний Олександр Мазурчак.

За його словами, влада встановила історичний рекорд та перевершила своїх попередників у темпах збідніння українціви і збагачення олігархів.

«Влада вже остаточно показала своє справжнє обличчя. Як виявилось, її курс особливо не відрізняється від курсу попередніх керманичів держави у темпах збідніння українців та збагачення олігархів. Під новорічну ялинку влада поклала українцям низку «подарунків», від яких ніхто не буде у захваті, окрім, звісно, олігархів та їхніх ставлеників у владі. Тільки підвищення тарифів на виробництво тепла для населення до 50% та значне підвищення тарифів на газ обдере українців до нитки з яких олігархи пошиють собі дорогі костюми. «Наш край» виступає категорично проти такого курсу влади», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що партія «Наш край» по всій країні ініціює проведення позачергових сесій місцевих рад, щоб захистити людей від свавілля влади.

«Наш край» виступає категорично проти такого курсу влади, спрямованого на демонтаж соціально орієнтованої держави. Україна має стати державою, де головною цінністю є громадянин і його добробут, а не олігархи та їхні поплічники», – підсумував Олександр Мазурчак.