Тільки розвиток реального сектору економіки може зупинити тотальне падіння рівня заробітних плат, – «Наш край»

08.07.21photo 2021 05 26 15 41 59 - Тільки розвиток реального сектору економіки може зупинити тотальне падіння рівня заробітних плат, – «Наш край»

Схвалити нову програму діяльності уряду, зафіксувати план розвитку реального сектору економіки та зупинити рецесію в економіці закликає співголова політичної партії «Наш край», народний депутат Сергій Шахов.

«Попри регулярні заяви влади про вихід України з економічної кризи реалії вказують на зворотне. Держстат фіксує другий місяць поспіль зниження заробітних плат. Збільшення у нас виключно у статті зростання вартості харчів та товарів першої необхідності — від початку року щомісячно фіксується на 6-7%. Представники чинного уряду лицемірно вихваляються псевдоздобутками на камери, проте сухі цифри статистики говорять самі за себе», — заявив Сергій Шахов.

Такі наслідки, на думку співголови «Нашого краю», є закономірним результатом недолугої економічної політики уряду та неефективної боротьби з коронакризою.

«Замість обіцяного прориву українська економіка падає другий рік поспіль. Замість лавини ми спостерігаємо найнижчий рівень прямих іноземних інвестицій за останні 20 років. Замість розвитку реального сектору економіки та підтримки дрібного і середнього підприємництва уряд продовжує чинити податковий тиск бізнес та гальмувати економічний розвиток», – наголосив народний депутат.

Народний депутат нагадав про нещодавно схвалений скандальний законопроект №5600.

«Цей закон рекламували як крок, який сприятиме додатковим надходженням до бюджету в розмірі близько 50 млрд грн на рік. Проте замовчували величезне збільшення податкового навантаження на малий та середній бізнес. Уряд зобов’язаний відмовитися від дешевого піару, який домінує в його діяльності, та розпочати нарешті ухвалювати потрібні країні та її економіці рішення», — підсумував співголова «Нашого краю».

«Наш край» закликає владу нарешті схвалити програму діяльності уряду, де чітко буде зафіксовано план розвитку реального сектору економіки. Уряд має ухвалювати рішення в інтересах працівників, власників малого і середнього бізнесу, фермерів – тих людей, від яких залежить зростання економіки й добробут українських сімей, а не купки олігархів, які продовжують виводити всі прибутки в офшори.