Тетяна Зятікова, Житомирщина: Найкращий господар – той, хто господарює там, де проживає сам

07.10.15

Кандидат у депутати Житомирської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» по 21-му округу розповіла про свої переконання.

Які проблеми ваших земляків змусили вас піти у владу?

Я переконана, що депутат має проживати разом зі своїми виборцями в одному дворі, кварталі, районі, постійно спілкуватися з мешканцями, щоб краще знати їхні проблеми. Найкращий господар – той, хто господарює там, де проживає сам. Тому вважаю, що створення умов для енергонезалежності – наша спільна справа! Справа, яка потребує вирішення негайно.

Що саме робитимете для вирішення цієї проблеми?

Для цього нам потрібно зробити кілька простих речей. По-перше, ввести облік енергоносіїв – споживачі мають платити тільки за надані послуги та мати можливість зменшити їх споживання; провести енергоаудити будівель шкіл, садочків, лікарень та їх утеплення. Утеплити та модернізувати житлові будинки на принципах співфінансування. Управління будинками має бути якісним та ефективним. Житомир – наше місто, нам в ньому жити і нам про нього дбати.

ПРО КАНДИДАТА

Тетяна Зятікова

Після закінчення Київського міжнародного університету отримала ступінь магістра за спеціальністю «економіст міжнародник, референт-перекладач англійської та німецької мови». З 2013 року – спеціаліст відділу економічного аналізу та стратегічного планування департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради.