Тетяна Ліщенюк, Кіровоградщина: Чи процвітатиме наш край – залежить і від прибиральниці, і від прем’єра

07.10.15Lischenuk - Тетяна Ліщенюк, Кіровоградщина: Чи процвітатиме наш край – залежить і від прибиральниці, і від прем’єра

Тетяна Ліщенюк – директор Піщанобродського професійного ліцею, володаря кришталевої сови «Флагмани освіти і науки України». Все своє життя і всю себе вона віддає вихованню підростаючого покоління. Вважаю, що кожен керівник повинен організувати комфортні умови для свого колективу, адже від того, як ми працюємо на своєму робочому місці, від прибиральниці до прем’єр-міністра, залежить, якою буде наша держава, чи процвітатиме наш край.

У нашому ліцеї багато чудових традицій, започаткованих трудовим колективом. Обробляємо з майстрами та учнями 419 гектарів землі, вирощуємо сільськогосподарську продукцію. Це дає можливість зміцнювати матеріально-технічну базу ліцею та проводити соціальний захист учнів та освітян.

У ліцеї організовано безкоштовне харчування учнів, а працівників – з а собівартістю. Щодня учнів підвозить на заняття та додому автобус ліцею. Це дало змогу організувати разом з батьками виховну роботу так, що вже кілька років працюємо без правопорушень учнів.

ФАКТ

Законом України «Про професійно-технічну освіту» передбачено рівний доступ усім громадянам до освіти на отримання робітничої професії. Але такого доступу не мали випускники шкіл Вільшанського району Кіровоградської області. У цьому році на прохання болгарської громади Вільшанського району відкрито відокремлений майданчик Піщанобродського професійного аграрного ліцею для навчання за професіями: тракторист, слюсар сільськогосподарського виробництва, оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія).