Таращанська громада отримала гуманітарну допомогу

05.04.21

Завдяки співпраці Таращанського міського голови від «Нашого краю» Михайла Кривошеєва з громадськими організаціями та міжнародними партнерами Таращанська міська територіальна громада отримала гуманітарний вантаж з Франції.

Гуманітарна допомога включає в себе спеціальні ліжка з електроприводом,  матраци, тумбочки, реабілітаційні велотренажери, інвалідні візки та інші речі. Після процедури розмитнення їх буде передано до закладів соціального та медичного спрямування, а також соціально-незахищеним верствам населення, людям з інвалідністю.

Михайло Кривошеєв подякував усім, хто долучився до доброї справи,  та наголосив, що співпраця з міжнародними організаціями буде продовжуватися.

«У такому партнерстві ми бачимо хороші перспективи. Це лише перша сходинка у вигляді допомоги якісними і вкрай необхідними речами для медичних закладів, соціально незахищених верств населення та людей, які мають обмежені фізичні можливості. Такі поставки будуть здійснюватися регулярно», – підкреслив Таращанський міський голова.

photo 2021 04 05 13.41.18 - Таращанська громада отримала гуманітарну допомогу photo 2021 04 05 13.41.15 - Таращанська громада отримала гуманітарну допомогу photo 2021 04 05 13.41.12 - Таращанська громада отримала гуманітарну допомогу