Світлана Ходак, Сумщина: Люди мають знати, куди витрачаються їхні гроші

05.10.15

Сьогодні кожен сумчанин із величезним хвилюванням, і навіть страхом, чекає на комунальні рахунки. Ціни на газ, воду, світло зростають, а ще треба оплатити послуги ЖЕКу, інколи навіть не розуміючи, які саме і за що платиш. Світлана Ходак запевняє, що у команді партії «НАШ КРАЙ» розуміють: систему ЖЕКів у Сумах треба змінювати, а головне – знають як.

Одним із найболючіших питань для сумчан є незрозуміла ситуація з ЖЕКами. На руках – безліч платіжок, незрозуміло, хто тебе обслуговує, до кого звертатися по допомогу. Як, на вашу думку, можна вирішити цю житлово-комунальну проблему?

Я все життя, майже 28 років, працюю в житлово-комунальній системі, і весь цей час стикаюся з тим, що різні проблеми були є й будуть доти, доки ми не змінимо саму систему обслуговування. Я та моя команда знаємо, як це можна зробити: треба щоб люди могли самі вирішувати, хто буде їх обслуговувати і куди витрачати свої кошти. Для цього потрібно створювати ОСББ або будинкові комітети. У цьому випадку люди можуть обирати обслуговуюче підприємство, вирішувати, які сааме роботи воно виконуватиме, контролювати його діяльність. Можна буде обмежитися технічним обслуговуванням, яке повинні виконувати працівники обраної організації: почистити каналізацію, прибрати подвір’я, покосити газони й платити відповідно тільки за зроблену роботу. А кошти, призначені для поточного ремонту, акумулюватимуться на рахунку кожного житлового будинку. А коли мешканці захочуть зробити щось масштабніше – ремонт у під’їзді, придбати та встановити лічильники тепла, вхідні двері тощо, то тоді вони зможуть обрати підприємство та використати зібрані кошти. Або ж, як інший варіант, – скористаються послугами ЖЕКу, що обслуговує їхній будинок. Люди мають розуміти, куди витрачаються їхні гроші.

Ви знайшли підтримку своїм ідеям у політичні партії «НАШ КРАЙ». З яких ще причин ви обрали для себе саме цю політичну силу?

Керівником цієї партії в нашому регіоні є хороший лідер, Віктор Федорченко. Він уміє заробляти гроші для власної компанії, для свого колективу, а значить зможе заробити кошти і для міста. Він зі своєю командою зможе побудувати і гарне місто, з трояндами, з театрами, з фонтанами. Тому, що усе, за що береться Федорченко, виходить дуже добре! Ця людина приведе місто Суми до кращого майбутнього, де будуть щасливо жити наші діти. «НАШ КРАЙ» на чолі з Віктором Федорченком зробить усе, щоб у місті з’явилися нові робочі місця, а наші діти не були змушені їхати за кордон, шукати кращого життя, а залишалися вдома та працювали на розвиток рідних Сум.

Про кандидата

Світлана Ходак

Директор ТОВ «Побутсервіс Суми», кандидат у депутати від партії «НАШ КРАЙ » по округу №3.