Сумчани визначили кандидатів

01.10.15

Сумський міський осередок політичної партії «НАШ КРАЙ » визначився з достойними представниками у міську владу

Серед представників команди «НАШОГО КРАЮ» – керівники успішних підприємств, економісти, інженери, лікарі, одним словом, люди справи. А на посаду міського голови партійці рекомендували Володимира Грінцова, який має достатньо досвіду, щоб стати очільником обласного центру.

Володимир Іванович практично все життя пропрацював на ВАТ «Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе». Трудовий шлях він розпочав із майстра цеху, а нині вже – заступник директора новоствореного виробництва атомних енергетичних насосів і комплектуючого обладнання.

«Жодної «чорнухи» та боротьби компроматів! Ми розповідатимемо не про інших політиків, а про себе, про те, що плануємо й можемо зробити для нашого краю, Сум», – наголосив під час заходу Володимир Грінцов. – Головне завдання – створити умови для розвитку міста, залучити інвестиції та забезпечити робочі місця для сумчан, особливо для молоді».

Нині чимало кандидатів намагаються сісти «за кермо», відшукуючи в своїх опонентів політичне татуювання «регіонал». Можливо, це й було б доцільним, якби йшлося про політиканів. А господарники не зацікавлені в політичних інтригах, вони просто займаються своїм ділом при будь-якій владі.

Саме таким господарником був почесний громадянин міста Сум Михайло Лушпа. «Пригадую, як Михайло Панасович щодня вставав о 6 ранку, об’їжджав усе місто й давав настанови підлеглим. Міська влада працювала як єдина команда, злагоджений механізм. Працювали тяжко та сумлінно. А троянд скільки було в Сумах! А зараз що? Будяк триметровий росте, і ніхто на це не звертає уваги. Ми розуміємо, який обсяг роботи у нас попереду, але ж під лежачий камінь і вода не тектиме. А наша команда зрушить цей камінь з місця», – підбив підсумки зібрання голова міського осередку політичної партії Віктор Федорченко.