Старости від «Нашого краю» очолили два округи у Запорізькому районі

16.05.18Snymok ekrana 2018 05 16 v 16.41.21 - Старости від «Нашого краю» очолили два округи у Запорізькому районі

Напередодні, 13 травня, у Широківській сільській об’єднаній територіальній громаді, що в Запорізькому районі, відбулися вибори старост у семи округах. Зі значним відривом від опонентів майже в 100 голосів кожен, у двох округах перемогли члени політичної партії «Наш край». Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Старостинський округ у селі Володимирівське очолила Сніжана Арнольдівна Богданова. Новообрана староста навчалася в Харківському Інституті кадрів управління. Очільниця є співініціатором групи, яка вимагає знизити ціни на воду для мешканців села Володимирівське. На посаді старости Сніжана Арнольдівна планує створити в сільській амбулаторії аптечний пункт з програмою «Доступні ліки», підтримувати місцевий футбольний клуб, який є гордістю Володимирівського. Також серед безлічі планів та завдань вирішення проблеми з утвердженням генерального плану для жителів селища Сонячне.

Старостинський округ, що об’єднує села Зеленопілля, Ручаївка та Водяне очолила Наталія Григорівна Єременко. Наразі вона є завідуючою Ручаївським сільським клубом. В окрузі її характеризують як сумлінну людину, котра завжди відповідає за свої слова перед громадою. За плечима Наталії Григорівни великий життєвий досвід, вміння робити конкретні справи і спілкуватися з людьми. Ці якості староста збирається спрямувати на добробут селян.

Запорізька обласна організація «Нашого краю» висловлює подяку жителям Широківської сільської громади за віру та підтримку на виборах наших однопартійців і вітає Сніжану Арнольдівну та Наталю Григорівну з обранням на посаду старости округу.