Стало відомо, скільки жителів Запоріжжя і області підписалися проти підвищення ціни на газ

10.08.18S.F. Kalcev - Стало відомо, скільки жителів Запоріжжя і області підписалися проти підвищення ціни на газ

Станом на 9 серпня вже 31650 жителів Запорізької області висловилися проти підвищення ціни на газ і підписалися під відповідною вимогою до уряду. У масштабах країни ця цифра в десятки разів вище. Про це повідомив Голова Запорізької обласної організації “Нашого краю” Сергій Кальцев.

За його словами, зараз підприємства олігархів купують дешевий український газ, а самі українці змушені користуватися дорогим імпортним. Багато людей впевнені, що необхідність в підвищенні ціни на газ для населення немає, її можна і потрібно зменшувати. Для цього необхідно просто направити газ українського видобутку на потреби ЖКГ.

«Якщо станеться чергове підвищення ціни на газ, людям доведеться ще більше економити. Економити на всьому: на харчуванні, медикаментах, на товарах першої необхідності, а багато хто просто перестануть платити, адже суми будуть непідйомними», – зазначив Сергій Кальцев.

Він підкреслив, підписи ставлять і дорослі, і молоді люди.

«Їм не байдуже стан справ в країні, в якій вони живуть і будують своє майбутнє. Люди усвідомлюють, що підвищення ціни на газ спровокує ланцюгову реакцію. Зростуть ціни на товари і послуги, відбудеться чергове ослаблення національної валюти. Населення ще більше зубожіє», – переконаний Сергій Кальцев.

Він впевнений, держава повинна стимулювати енергозбереження та скорочення споживання газу.

«Обдиралівка» і «знущання», так характеризують стан нинішніх цін на газ в Україні жителі Запоріжжя. Пенсіонери вважають несумірними тарифи і їх дохід. Якщо газ подорожчає, на його оплату знадобиться не одна пенсія, а кілька», підсумував Сергій Кальцев.

Нагадаємо, волонтери збиратимуть підписи до кінця серпня. Знайти активістів можна на вулицях вашого міста або в штабах районних організацій партії «Наш край».