Спостерігачі від «Нашого краю» зафіксували низку порушень на виборах

25.10.15

У ряді регіонів України спостерігачі та активісти партії зафіксували низку порушень виборчого процесу. Про це йдеться у заяві політичної партії «Наш край».

У Запоріжжі на виборчій дільниці Комунарського району при відкритті сейфу була встановлена втрата 50 виборчих бюлетенів. Крім того, в Івано-Франківську на одній із дільниць не вистачає бюлетенів: із необхідних 2411 дільнична виборча комісія отримала всього 2027.

У свою чергу, у Гайсині Вінницької члени виборчої комісії від «Нашого краю» виявили на виборчій дільниці близько 2 тисяч зайвих бюлетенів.

Також понад 2 тисячі зайвих бюлетенів без номерів ДВК були виявлені у Чернігові.

На Луганщині у місті Сєверодонецьк було зафіксовано спробу винести бюлетень за межі виборчої дільниці.

У Дніпропетровську одним із кандидатів у депутати міської та районної рад було зафіксовано порушення заборони на ведення передвиборної агітації: перед входом до виборчої комісії балончиком фарби був написаний заклик голосувати за одну із політичних партій.

Спостерігачі та громадські активісти також зафіксували, що підвіз виборців до однієї із ДВК у Черкасах, який здійснювався двома автобусами.

У Боярці Київської області за кілька днів до виборів змінено межі округів. Також у місті зафіксовано зникнення 500 бюлетенів після ліквідації спецдільниці.

Про усі факти порушень спостерігачами та юристами партії «Наш край» складено акти та, у разі необхідності, повідомлено правоохоронців.