Співголова партії Олександр Фельдман привітав харків’ян з Днем міста

23.08.16

Для мене Харків – це моє життя, це щастя. Я тут народився, виріс, знаю кожен його куточок. Про це співголова партії «Наш край», народний депутат Олександр Фельдман написав у себе на сторінці у соцмережі .

Тут я отримав все найкраще – навчання, любов, дітей, онуків. Я народився в районі Левади, і я іноді приїжджаю туди: там стоять ті ж самі дерева, та ж сама вулиця. Будинку, в якому я народився, вже немає, але кожна доріжка, кожна ямка викликають асоціації, які не можна порівняти ні з чим. Я приїжджаю на Салтівку, де я прожив дуже довго. Я пам’ятаю, як садив там дерева –  ми жили на першому поверсі у двокімнатній квартирі. Там у мене друзі були, там я закінчив школу, пішов в армію і повернувся. Ці всі речі є теплотою душі та основою любові до своєї країни.
Я від всієї душі вітаю харків’ян з днем міста, бажаю щастя, здоров’я, бажаю, щоб швидше закінчилися всі військові дії, криза, щоб Харків розцвів ще краще, став ще кращим, а жителям в ньому жилося ще більш комфортно. Зі святом, харків’яни! Зі святом, рідне місто!)