“Сьогодні студенти в Україні – це потужна армія майбутньої еліти”, – Юрій Гранатуров

25.08.17

223033793 943258 8304476934211378350 300x225 - “Сьогодні студенти в Україні – це потужна армія майбутньої еліти”, - Юрій ГранатуровСьогодні студенти в Україні – це потужна армія майбутньої еліти країни, її генофонд. Про це заявив співголова партії «Наш край» Юрій Гранатуров на фіналі «Студреспубліки-2017», що стартував у День Незалежності під Очаковим Миколаївської області.

За його словами, майбутня еліта нації має отримувати конкурентну європейську освіту.

“Сьогодні в країні 1 млн 600 тис. студентів. Це потужна армія майбутньої еліти країни, генофонд нації, і вони повинні мати якісну конкурентну європейську освіту», – зазначив Юрій Гранатуров.

Він наголосив, саме проведення таких фестивалів дає можливість визначити майбутнє та перспективи української освіти.

“Як отримувати якісні знання в рідній країні і бути готовими до активного самостійного життя навчатимуть учасників «Студреспубліки», яка ось уже десять років має статус міжнародного заходу», – додав Юрій Гранатуров.

Він нагадав, багато учасників минулорічних фестивалів сьогодні стали успішними людьми.

«Головне – все це працює на майбутнє студентів. Досить пригадати, що багато громадських лідерів та успішних підприємців розкрили свої таланти завдяки саме «Студреспубліці», – підсумував Юрій Гранатуров.

Нагадаємо, На День Незалежності на Чорноморській косі, під Очаковим Миколаївської області, стартував фінал «Студреспубліки-2017». Головною темою 19- го мультифестивалю студентства стало обговорення перспектив української освіти. 4 дні в студентській країні – зі своїм парламентом і своїми законами, – відбуватимуться майстер-класи, а також різноманітні фестивалі й конкурси. Це квести, змагання в екстремальних видах спорту, фестиваль молодіжних ЗМІ, конкурс аматорського відео на соціальну тематику та багато іншого.