Смілянські «слуги» не підтримали звернення до керівництва держави про тарифи, — «Наш край»

28.10.2128 10 cherkasy - Смілянські «слуги» не підтримали звернення до керівництва держави про тарифи, — «Наш край»

Про це відразу після сесії повідомив керівник депутатської фракції «Нашого краю» в Смілянській міській раді Микола Стуженко.

 

«За ініціативою партії, ми, як і наші колеги-однопартійці в місцевих радах інших регіонів України, подали на розгляд сесії пропозицію підтримати звернення до керівництва держави з вимогою встановити соціальні тарифи на газ і опалення, щоб полегшити життя людей», — розповідає депутат.

На переконання депутатів фракції партії «Наш край» у Смілянській міській раді, влада повинна надати можливість територіальним громадам закуповувати український газ власного видобутку для потреб населення та бюджетних установ. Таким чином громади зможуть встановити соціально обґрунтовані тарифи на комунальні послуги.

Не менш важливим пунктом у зверненні до центральної влади , було збільшення фінансування програми субсидій за комунальні послуги на 40%, щоб якомога більше людей, які не в змозі сплачувати комунальні послуги, могли отримати допомогу від держави та залишитися у теплих домівках.

Не зважаючи на підтримку 16 депутатів, в результаті голосування — рішення не прийняте. Одностайно ініціативу «Нашого краю» не підтримали присутні у залі «слуги».

«Подібна позиція депутатів — це відвертий цинізм та зневага по відношенню до людей, — зазначає Микола Стуженко. —  Але я вдячний за підтримку колег від інших партій, які знають, як сміляни щороку проходять через випробовування холодом, а платіжки з непомірними тарифами й взагалі перетворять їхнє життя на холодомор».

Депутати фракції «Наш край» вважають, що запропонований проект звернення — це найкращий план дій, прописаний для влади країни, щоб раз і назавжди урегулювати питання тарифів на комунальні послуги.